10 znaků pravého knihomola

Být knihomol byla dříve urážka a v některých kruzích to tak stále je, ale my, zasvěcení, víme, že být knihomolem je čest a pocta.

Sepsali jsme pro vás 10 znaků pravého knihomola.

Které body na vás platí a které se Vám zatím vyhnuly?

1. Občas omylem oslovíte přátele jménem vaší oblíbené knižní postavy

Většinou už je to nepřekvapuje, jsou zvyklí a maximálně se vás zeptají, jakou knihu zrovna čtete.

 

2. Když čtete nevnímáte okolí

Takže neslyšíte ani, že je potřeba vysát, ale ani to, že se pojede na výlet. Nic kromě rozečtené knihy nevnímáte.

 

3. Ideálně strávený den je pro vás den s knihou

Kam se hrabe chata nebo hotel. Nejvíce si odpočinete, když navštívíte knižní stránky a místa v nich popisovaná. Třeba takové Bradavice, kdo by si nedal říct? Zajímalo by vás, jak byste v Bradavicích obstáli. Zkuste Test Zaklínadel a hned budete moudřejší.

 

4. Kabelky a tašky i vybíráte podle toho, zda se do nich vejde kniha

Nic pod formát A5 vás nezajímá i kdyby byla sebehezčí či sebelevnější. K čemu je kabelka, když se do ní nevejde knížka?

 

5. Neustále sebou nosíte knihy pro případ, že by se během dne vyskytla chvilička

I kdyby se jednalo jen o delší frontu na záchod, jste vždy připravení vytáhnout knihu a dozvědět se víc z rozečteného příběhu.

6. Máte svůj nekonečný wish list, který neustále aktualizuje  a doplňujete o nové a nové knihy

Máte ho rádi, ale deptá vás, že abyste stihli přečíst vše, co plánujete museli byste žít alespoň 300 let.

7. Vaši přátelé nemají problém vymyslet Vám dárek

Kniha to jistí vždy a pokud je  vašeho seznamu je úspěch dárku zaručen.

 

8. Máte svůj oblíbený fiktivní svět, do kterého byste se ihned přestěhovali

Kdykoliv a kdekoliv by se vám naskytla příležitost, šli byste do toho bez ohledu na cokoliv. Pro možnost žít v milovaném fiktivním světě byste i upsali duši čertu.

 

9. Často se při čtení rozesmějete nebo rozpláčete i na veřejnosti

Celkem trapas, ale co naděláte, ten příběh byl tak smutný nebo ta hláška tak vtipná, že se to postě nedalo snést s kamennou tváří. A že si pár cizích lidí myslí, že jste cvok? Co je vám po nich! Ti, na kterých vám záleží, už jsou zvyklí.

 

10. Knihovna je víc než postel!

Raději byste se obešli bez postele, než aby byli vaši knižní miláčci naházeni někde halabala nebo dokonce v krabici.

 

4 komentáře: „10 znaků pravého knihomola

 • 17.9.2017 (19:13)
  Permalink

  Sice nevybírám kabelky podle knížek, ale už jsem několik kabelek odrovnala pomocí Bídníků a dalších bichlí, a tak radši nosím batůžek. 😀
  A s nošením knížek pro případ, že by byla chvilička, si ze mě můj drahý žum dělá legraci. Tuhle říkal, že kdyby mě vzal na vyhlídkový let, vzala bych si s sebou knížku a místo koukání z okna si četla.

  Reagovat
 • 1.8.2018 (9:59)
  Permalink

  Seal armpit brings discomfort, aches. to Carry visit in the hospital is not appropriate. Lump under the muscle cavity may become dangerous disease. But often it is consequence frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, strong sweating. Inflammation triggers a close blouse, polluted razor, the virus.
  small hard lump under armpit
  Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that will operated on, then take antibiotics. First treat lotions, anti-inflammatory drugs. If the process switched to second stage, need surgery.

  Reagovat
 • 13.8.2018 (8:08)
  Permalink

  Pokrasnenie armpit delivers inconvenience, aches. to Postpone trip doctors is not appropriate. Bulge under the muscle cavity may become cancer disease. But more often it is result regular use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation causes a close clothing, infected razor-affiliation, the infection.
  i have a lump under my armpit
  Pain under the arm, inflammation, lump getting warm? This is the abscess that will cut from the surgeon, then take medications. In the first stage cost lotions, antibacterial drugs. If the process is started, shown surgery.

  Reagovat
 • 17.8.2018 (16:43)
  Permalink

  Bitcoin tradicionalmente relacionam-se a equipe digitais de dinheiro. Ela vive exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua no trocados por produtos, servicos ou convencionais dinheiro.
  Bitcoin especifico. Ela nao funcionando com as atividades dos bancos, nao tem fisico aspecto, e inicialmente, criada desregulada e descentralizada.
  Se elementar palavras, o que e o bitcoin e digital financas, que sao extraidas em computacao dispositivos e giram no proprio sistema de sua propria regras.
  loja com bitcoin

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *