Recenze: Návrh

„Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramfelících, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu.

Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka.

Stačil však jediný polibek a všechno bylo jinak…“

Elle Kennedy je jednou nejprodávanějších autorek New York Times, USA Today a Wall Street Journal. Svou knižní sérií Off-Campus se tak zařadila mezi ženy, které se snaží své čtenářky (možná existují i čtenáři 🙂 ) zavést do světa romantiky a lechtivých scén, které jsou plné mužných, svalnatých těl a křehkých křivek dívek či žen.

První díl série Off-Campus s názvem Návrh (ang. název „The Deal“) nás, jak už jste si přečetli v úvodu, zavede do světa vysokoškolského hokeje v prostředí Univerzity Briar. Hanna Wellsová se zde stává hlavní hrdinkou společně s hokejovým kapitánem Garretem Grahamem, který je synem velké hokejové legendy.

Musím uznat, že v této knize se autorka vyvarovala klasických „klišé“ ve stylu lásky na první pohled či panenství, které si daná slečna chrání „pro toho pravého“ 🙂 . A přiznávám, že za to jsem jí neskonale vděčná. Tuto knihu jsem si vybrala jako oddechovou, protože při čtení přemýšlíte opravdu jen nad dějem, ale zároveň je i vtipná a ta obálka… tentokrát se jim vážně pro český trh povedla! Velmi jsem si oblíbila i hlavní hrdinku Hannu, je neustále sarkastická, ale vtipná (lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem se v této postavě neviděla jako v zrcadle )! Občas jsem si vážně říkala: „Tak na něj! Nic mu nedaruj!“. A pak je tu Garrett… Garretta jsem si zamilovala, dokáže si se sebe dělat legraci a nebere moc vážně Hanniny sarkastické narážky, spíše jich využívá, aby si ji dobíral, a to nejlepší nakonec – to jeho tělo! Představivost opravdu pracuje u této knihy na plné obrátky!

Taktéž styl, jakým je Návrh napsaný, je osvěžující a nápaditý. Jde o dvojí pohled, jak očima Hanny, tak očima Garretta. Ovšem, prolínají se jen zlehka, myšlenky jedné postavy spíše navazují na myšlenky postavy druhé. Někdy je opravdu zábava sledovat, jak muži přemýšlejí, ale musí se to brát s nadhledem, jelikož knihu sepsala žena. Ale neberte to špatně, totéž bych si myslela o muži, který píše z pohledu ženy.

Abych to shrnula, Návrh je svěží a vtipná kniha, skvělá volba pro relaxaci a případné navození správné nálady pro chvíli, kdy se ten Váš „hokejista“ objeví doma 🙂 .

Doporučuji!


 

Recenzi pro vás napsala Dominika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *